Laptopy używane

Sprzedaż używanych laptopów – LAPTOPdirect Konin

Jeśli chcesz kupić używany laptop, LAPTOPdirect w Koninie jest do tego najlepszym miejscem.

Prowadzimy sprzedaż używanych laptopów najlepszych producentów. Laptopy można zakupić drogą internetową oraz w naszym punkcie w Koninie. Każdy oferowany w sprzedaży laptop używany został drobiazgowo zbadany pod względem sprawności technicznej i poprawności działania przez nasz serwis LAPTOPdirect w Koninie. Proponujemy doskonale działające komputery używane do zastosowań domowych i biurowych.

Zapoznaj się z ofertą sprzedaży rewelacyjnych używanych laptopów w najniższej cenie. Sprzęt dostępny jest również w naszym punkcie w Koninie.

Jeśli Twój laptop sprawia problemy, zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznego serwisu laptopów LAPTOPdirect w Koninie. Zdiagnozujemy problem i dokonamy skutecznej naprawy nawet w najtrudniejszych przypadkach. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania i niskie ceny. Prowadzimy nie tylko sprzedaż laptopów ale i części do nich.

Laptopy używane Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Szybki podgląd
  970 zł 1 000 zł Dostępny

  HP ProBook 6550b to 15,6-calowy notebook przeznaczony do użytku biznesowego o czym świadczy wzmocniona konstrukcja obudowy i zawiasów, złącze dla stacji dokującej oraz liczne rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo i chroniące dostęp do danych.

  970 zł 1 000 zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 050 zł Dostępny

  Nowoczesny, niezwykle wydajny komputer przenośny, nadający się doskonale zarówno do zastosowań biurowych, jak i multimedialnych.HP EliteBook 8540p cechuje elegancka obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów. Komputer ma wydajny procesor Intel(R) Core(TM) i5 M560 i mocną grafikę - NVIDIA NVS 5100M

  1 050 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 100 zł Dostępny

  Lenovo ThinkPad X240 to mały laptop biznesowy stworzony z myślą o mobilnych użytkownikach poszukujących zaawansowanej funkcjonalności. Złącze stacji dokującej, profesjonalne rozwiązania bezpieczeństwa danych oraz wysokiej jakości ekran ułatwiają zorganizowanie mobilnego stanowiska pracy. Nowoczesna stylistyka i elegancja wykonania trafią w nawet...

  1 100 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 150 zł Dostępny

  Nowoczesny, niezwykle wydajny komputer przenośny, nadający się doskonale zarówno do zastosowań biurowych, jak i multimedialnych.HP EliteBook 840 G1 wyznacza radykalny zwrot w ofercie laptopów biznesowych HP. Zamiast na większą wydajność, postawiono w nim na mobilność.

  1 150 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 150 zł Dostępny

  HP EliteBook Folio 9470m został wykonany z materiałów wysokiej jakości oraz wydajnych podzespołów. Poprzez zastosowanie tych wszystkich elementów, począwszy od technologii zwiększających bezpieczeństwo, bardzo wydajny procesor a kończąc na bardzo długiej pracy na baterii, laptop sprawia, że będzie idealnie nadawał się do prac biznesowych.

  1 150 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 450 zł Dostępny

  HP ProBook 650 jest zadowalająco wydajnym laptopem, który przeważnie jest cichy podczas pracy. Dostęp do podzespołów i możliwości rozbudowy wyposażenia przedstawiają się wzorowo. Zestaw złączy zewnętrznych jest dość liczny, a możliwość podłączenia stacji dokującej pozwala poszerzyć ich gamę.

  1 450 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 500 zł Dostępny

  Nowoczesny, niezwykle wydajny komputer przenośny, nadający się doskonale zarówno do zastosowań biurowych, jak i multimedialnych.HP EliteBook 850 G1 wyznacza radykalny zwrot w ofercie laptopów biznesowych HP. Zamiast na większą wydajność, postawiono w nim na mobilność.

  1 500 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów