Laptopy używane

Sprzedaż używanych laptopów – LAPTOPdirect Konin

Jeśli chcesz kupić używany laptop, LAPTOPdirect w Koninie jest do tego najlepszym miejscem.

Prowadzimy sprzedaż używanych laptopów najlepszych producentów. Laptopy można zakupić drogą internetową oraz w naszym punkcie w Koninie. Każdy oferowany w sprzedaży laptop używany został drobiazgowo zbadany pod względem sprawności technicznej i poprawności działania przez nasz serwis LAPTOPdirect w Koninie. Proponujemy doskonale działające komputery używane do zastosowań domowych i biurowych.

Zapoznaj się z ofertą sprzedaży rewelacyjnych używanych laptopów w najniższej cenie. Sprzęt dostępny jest również w naszym punkcie w Koninie.

Jeśli Twój laptop sprawia problemy, zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznego serwisu laptopów LAPTOPdirect w Koninie. Zdiagnozujemy problem i dokonamy skutecznej naprawy nawet w najtrudniejszych przypadkach. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania i niskie ceny. Prowadzimy nie tylko sprzedaż laptopów ale i części do nich.

Laptopy używane Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  1 180 zł Dostępny

  Lenovo ThinkPad L530 to laptop biznesowy o standardowych rozmiarach (ekran 15,6 cala), w którym przystępna cena łączy się z ponadprzeciętną funkcjonalnością. L530 sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających zadaniach biurowych, a wygodna klawiatura oraz wydajny układ chłodzenia zapewnią optymalną kulturę pracy.

  1 180 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 200 zł Dostępny

  HP ProBook 6550b to 15,6-calowy notebook przeznaczony do użytku biznesowego o czym świadczy wzmocniona konstrukcja obudowy i zawiasów, złącze dla stacji dokującej oraz liczne rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo i chroniące dostęp do danych.

  1 200 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  1 500 zł Dostępny

  Nowoczesny, niezwykle wydajny komputer przenośny, nadający się doskonale zarówno do zastosowań biurowych, jak i multimedialnych.HP EliteBook 850 G1 wyznacza radykalny zwrot w ofercie laptopów biznesowych HP. Zamiast na większą wydajność, postawiono w nim na mobilność.

  1 500 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  2 050 zł Dostępny

  Dell Precision M4800 to laptop z prestiżowej rodziny obejmującej przenośne stacje robocze. Linia Precision jest najbardziej prestiżową grupą laptopów Della przeznaczonych dla poważnego klienta. Korpus jest bardzo solidny na skutek zastosowania przede wszystkim elementów metalowych. Zalecamy wybór Della ze względu na solidność obudowy, profesjonalną kartę...

  2 050 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów