Laptop zastępczy na czas naprawy

Posted by
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadzamy nową usługę w postaci zastępczego laptopa na czas naprawy.
Zakup laptopa nowego bądź używanego uzależniamy zazwyczaj od kilku czynników. W przypadku laptopa nowego jest to przede wszystkim cena a kolejne to: gwarancja udzielana przez producenta, faktura VAT a innym po prostu zależy na nowym, pachnących plastikiem laptopie.

Nie daj się nabrać na reballing BGA

Posted by
Prawie połowę awarii laptopów jest z powodu uszkodzenia połączenia BGA łączącego układ BGA (grafika, procesor, mostek) z płytą główną laptopa. Ceny za te naprawy według cenników na stronach polskich serwisów laptopów wynoszą od 250zł do 500zł.
Występujące problemy możemy podzielić na dwie grupy: problemy ze sprzętem i problemy z oprogramowaniem. Rodzaj zgłaszanych usterek jest duży lecz niektóre bardzo często się powtarzają.
Każdy chciałby aby wybrany osobisty laptop trafił do serwisu jak najpóźniej, a najlepiej w ogóle. Każde urządzenie nie działa jednak wiecznie i laptopy psują się jak każde inne urządzenie używane na co dzień. Firma Rescuecom zajamująca się naprawą laptopów w Stanach Zjednoczonych przygotowała raport który producent robi najmniej awaryjne notebooki. Wyniki są zaskakujące.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)